ΝΕΑ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ
ΠΟΙΚΙΛΑ
ΙΣΤΟΡΙΑ

39ο ΑΝΟΙΚΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΟ ΠΑΤΡΩΝ - 02-07.01.2008

  Βαθμολογία ανά κατηγορία

 Τελική Βαθμολογία

Rank SNo.   Name Rtg FED Club Pts Fide
1 2   Σπυρόπουλος Γιώργος 2178 GRE ΣΟ Πατρών 6 23½
2 1 FM Πούντζας Χρύσανθος 2219 GRE ΣΟ Ρίου "Ο ΄Αγιος Γεώργιος" 21
3 5   Κόκκαλης Βασίλης 2129 GRE ΑΚ Ζωγράφου 5 23½
4 3   Στούμπος Κώστας 2153 GRE Πανιώνιος Γυμναστικός Σύλλογος 5 23
5 4   Πιτσέλης Γρηγόρης 2132 GRE ΣΟ Πατρών 5 23
6 8   Μασούρος Παναγιώτης 1941 GRE Ναυταθλητική Ένωση Πατρών 5 20
7 7   Τσαγγάρης Σπύρος 2020 GRE ΣΟ Πατρών 20½
8 9   Βαζούρας Θόδωρος 1911 GRE ΣΟ Ικαρίας "Ι. Τζελέπης" 18½
9 10   Αθανασίου Γιώργος 1865 GRE ΣΟ Ικαρίας "Ι. Τζελέπης" 18½
10 6   Κουτσίδης Μιχάλης 2081 GRE ΑΣΟ Αιγίου 4 17½
11 15   Τσαγγάρης Ηρακλής 1500 GRE ΣΟ Πατρών 4 17
12 17   Γεραμούτσος Γιώργος 1390 GRE ΣΟ Πατρών 4 17
13 14   Μαλαφούρης Διονύσης 1525 GRE ΣΟ Πατρών 4 16½
14 19   Τερζής Φίλιππος 1190 GRE ΣΟ Πατρών 4 15½
15 18   Παχάκη Χριστίνα 1265 GRE ΑΣΟ Αιγίου 4 13
16 11   Δεληγιάννης Παρασκευάς 1578 GRE Ναυταθλητική Ένωση Πατρών 16
17 12   Χλιάππας Ιωάννης 1910 GRE ΣΟ Πατρών 15
18 32   Παναγιωτόπουλος Λεωνίδας 1000 GRE ΣΟ Πατρών 11½
19 28   Βουτσινάς Κοσμάς 1005 GRE ΣΟ Πατρών 3 11
20 30   Κάππας Γεράσιμος 1000 GRE ΣΟ Πατρών 3 11
21 23   Αναστασίου Θέμης 1010 GRE ΣΟ Πατρών 3 11
22 35   Φώτος Χρίστος 1015 GRE ΣΟ Πατρών 3 10½
23 33   Σπηλιάδης Θανάσης 1000 GRE ΑΣ Πατρών "Προμηθέας" 3 10½
24 24   Γκούτης ΄Αρης 1010 GRE ΣΟ Πατρών 3 10½
25 27   Καραγιάννης Γιώργος 1005 GRE ΑΣ Ακαδημία Πέλοπος Πατρών 3
26 16   Αναστασίου Δημήτρης 1400 GRE ΣΟ Πατρών 14
27 22   Σταματόπουλος Απόστολος 1015 GRE ΣΟ Πατρών 12
28 21   Ηλιόπουλος Κώστας 1045 GRE ΑΣ Ακαδημία Πέλοπος Πατρών 10½
29 34   Σταματόπουλος Γιώργος 1000 GRE ΣΟ Πατρών
30 26   Χαλκιόπουλος Αλέξης 1005 GRE ΣΟ Πατρών 2 9
31 20   Τσοκανάς Θανάσης 1125 GRE ΣΟ Πατρών 2 8
32 36   Ψαριάδης Μιχάλης 1000 GRE ΣΟ Πατρών
33 13   Σοφός Σπύρος 1575 GRE ΑΣ Πατρών "Προμηθέας" 1 7
34 29   Ιωαννίδης Ιάσων 1000 GRE ΣΟ Πατρών 1 5
35 31   Καρατζάς Χρήστος 1000 GRE ΣΟ Πατρών 1 4
36 25   Γεωργόπουλος Δημήτρης 1005 GRE ΣΟ Πατρών 1 3

 Βαθμολογία ανά κατηγορία

 20χρονοι

  • Α΄ νικητής: Σπύρος Τσαγγάρης          4,5
  • Β΄ νικητής: Ηρακλής Τσαγγάρης        4
  • Γ΄ νικητής: Γιώργος Γεραμούτσος     4

 Γυναίκες

  • Α΄ νικήτρια: Χριστίνα Παχάκη           4

 16χρονοι

  • Α΄ νικητής: Γιώργος Αθανασίου                 4,5
  • Β΄ νικητής: Φίλππος Τερζής                      4
  • Γ΄ νικητής: Παρασκευάς Δεληγιάννης     3,5

 12χρονοι

  • Α΄ νικητής: Θέμης Αναστασίου       3
  • Β΄ νικητής: Χρίστος Φώτος             3
  • Γ΄ νικητής: ΄Αρης Γκούτης               3

 10χρονοι

  • Α΄ νικητής: Γιώργος Καραγιάννης               3
  • Β΄ νικητής: Απόστολος Σταματόπουλος    2,5
  • Γ΄ νικητής: Χρήστος Καρατζάς                      1

 8χρονοι

  • Α΄ νικητής: Γιώργος Σταματόπουλος    2,5
  • Β΄ νικητής: Μιχάλης Ψαριάδης                1,5
 
ΔΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΑ
ΕΓΓΡΑΦΕΣ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΕΣ