Home Ιστορία Επικοινωνία Forum
Καλωσήλθατε στην επίσημη ιστοσελίδα του Σκακιστικού Ομίλου Πατρών
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ
ΣΠΟΥΔΕΣ
ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ
ΠΑΡΑΣΚΑΚΙΣΤΙΚΑ

2ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΑΚΙΟΥ ΜΠΛΙΤΣ "LEPANTO" - "ΝΑΥΜΑΧΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1571"
Προκήρυξη
Συμμετοχές
Αποτελέσματα
Κατηγορίες
Φωτο
1ο Lepanto 2009

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

2Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΑΚΙΟΥ BLITZ «LEPANTO»

ΣΑΒΒΑΤΟ, 9 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010
(Στο πλαίσιο εορτασμού της Ναυμαχίας της Ναυπάκτου)
ΧΩΡΟΣ ΑΓΩΝΩΝ: Κτήριο «Ναυπακτία», Λιμάνι Ναυπάκτου

ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΓΩΝΩΝ: Ελβετικό 7 γύρων

ΧΡΟΝΟΣ ΣΚΕΨΗΣ: 5 λεπτά για κάθε σκακιστή για όλη την παρτίδα χωρίς ανανέωση

ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ

1) Αποτέλεσμα τουρνουά ισόβαθμων αν έχουν παίξει όλοι μεταξύ τους
2) Άθροισμα προοδευτικής βαθμολογίας και κριτήρια άρσης της
3) Μπούχολτς (cut -1) (άθροισμα βαθμών αντιπάλων πλην του πιο αδύνατου)
4) Σόννεμπορν Μπέργκερ (άθροισμα βαθμών αντιπάλων ανάλογα με αποτέλεσμα)
5) Αριθμός νικών
6) Κλήρωση

ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ:  Ελεύθερη για όλους ανεξαιρέτως τους σκακιστές και σκακίστριες, ανεξαρτήτως ηλικίας και δυναμικότητας.

ΕΠΑΘΛΑ:
1oς γενκής κατάταξης: Κύπελλο
2ος γενικής κατάταξης: μετάλλιο
3ος γενικής κατάταξης: μετάλλιο
4ος γενικής κατάταξης: μετάλλιο

1η γυναίκα: Κύπελλο:
2η γυναίκα: Μετάλλιο
3η γυναίκα: Μετάλλιο

1ος και 1η Κ18: Xρυσό μετάλλιο.
1ος και 1η Κ16: Χρυσό μετάλλιο
1ος και 1η Κ14: Χρυσό μετάλλιο.
1ος και 1η Κ12: Χρυσό μετάλλιο.
1ος και 1η Κ10: Χρυσό μετάλλιο.
1ος και 1η Κ08: Χρυσό μετάλλιο.

Μεγαλύτερος/η σε ηλικία: Χρυσό μετάλλιο

Μικρότερος/η σε ηλικία: Χρυσό μετάλλιο

Επίσης διάφορα άλλα έπαθλα εκπλήξεις τα οποία θα ανακοινωθούν την ημέρα των αγώνων με συμπληρωματική προκήρυξη.

Αναμνηστικά διπλώματα θα δοθούν σε όλους τους συμμετέχοντες.
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΓΩΝΩΝ: Παναγιώτης Νάκης

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αναστάσιος Αλεξάνδρου.

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΝΣΤΑΣΕΩΝ: Τα τρία μεγαλύτερα ΕΛΟ της διοργάνωσης

ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ: Υποβάλλονται με τη λήξη του γύρου μαζί με παράβολο 70 € και εκδικάζονται τελεσίδικα από την τριμελή Επιτροπή Ενστάσεων. Αν γίνει δεκτή η ένσταση έστω και μερικώς τότε το ποσό επιστρέφεται.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ:
Έναρξη 1ου γύρου Σαββάτο 9 Οκτωβρίου 2010 ώρα 17.00

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: Παναγιώτης Νάκης  (6945273071, 2634025488, 2634361351), και στο e-mail: nakisp@gmail.com και στον διαιτητή Αναστάσιο Αλεξάνδρου, 2610438224, 6975926236, sopatron@otenet.gr

Οι δηλώσεις συμμετοχής γίνονται δεκτές έως και το Σαββάτο 9 Οκτωβρίου 2009 και ώρα 13:00.
Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                           Ο ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

Παναγιώτης Νάκης                                                     Γιώργος  Ασλανίδης

 

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

2ο Τουρνουά Μπλιτς "Lepanto" - Ναυμαχία Ναυπάκτου 1571
         
Starting rank list      
         
SNo. Name NRtg FED Club
1 Καραμαλης Γεωργιος 2025 GRE ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
2 Τσαγγαρης Σπυριδων 1900 GRE ΣΟ ΠΑΤΡΩΝ
3 Σπηλιοπουλος Αλεξιος 1865 GRE ΣΟ ΡΙΟΥ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"
4 Μασουρος Παναγιωτης 1850 GRE ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
5 Φινοκαλιωτης Γεωργιος 1775 GRE ΕΝΩΣΗ ΚΥΠΡΙΩΝ ΝΟΜΟΥ ΑΧΑΪΑΣ
6 Σιεμπος Κωνσταντινος 1720 GRE ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ
7 Ευστρατιου Αννα 1660 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
8 Παναγιωτοπουλος Λεωνιδας 1625 GRE ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ
9 Γιαννουλης Ηλιας 1570 GRE ΣΟ ΠΥΡΓΟΥ
10 Κατσιγιαννης Παυλος 1555 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
11 Τσαγγαρης Ηρακλης - Χαραλαμπος 1550 GRE ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ
12 Cukaj Marino 1540 GRE ΣΟ ΠΥΡΓΟΥ
13 Μαρκος Νικολαος 1530 GRE ΦΑΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "Η ΟΜΟΝΟΙΑ"
14 Σταματοπουλος Αποστολος 1520 GRE ΣΟ ΠΑΤΡΩΝ
15 Τσακαλος Νικολαος 1465 GRE ΑΣ ΠΑΤΡΩΝ "ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ"
16 Βουτσινας Κοσμας 1390 GRE ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
17 Τομαρας Αριστειδης 1365 GRE ΑΣ ΠΑΤΡΩΝ "ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ"
18 Κανελλης Νικολαος 1360 GRE ΑΣΟ ΑΙΓΙΟΥ
19 Πατουχα Μαρια 1335 GRE ΣΟ ΠΑΤΡΩΝ
20 Λυμπερης Γεωργιος 1200 GRE ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
21 Σταματοπουλος Γεωργιος 1155 GRE ΣΟ ΠΑΤΡΩΝ
22 Στεφανατος Γερασιμος 1155 GRE ΣΟ ΠΑΤΡΩΝ
23 Ζαπαντες Διονυσιος 1070 GRE ΣΟ ΠΑΤΡΩΝ
24 Κοντης Μιχαηλ 1025 GRE ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ
25 Σταματοπουλος Ιωαννης 1025 GRE ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ
26 Ζαπαντες Παυλος 1020 GRE ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ
27 Καλυβα Κυριακη 1020 GRE ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ
28 Κοτροτσος Νικοδημος 1020 GRE ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ
29 Miraka Shezai 1005 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
30 Μαυρομυτης Ιωακειμ 1005 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
31 Παπανικολαου Ελευθεριος 1005 GRE ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
32 Πραπα Ανθια 1005 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
33 Πραπας Κωνσταντινος 1005 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
34 Ρουγκαλα Ανδριανα 1005 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
35 Ρουγκαλας Νικιας 1005 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
36 Σμπουκης Ιωαννης 1005 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
37 Τσακαλος Βασιλειος 1005 GRE ΑΣ ΠΑΤΡΩΝ "ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ"
38 Stojanovic Vladimir 1000 SRB ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
39 Βασιλοπουλος Γεωργιος 1000 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
40 Βασιλοπουλος Ιωαννης 1000 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
41 Γουλας Νικολαος 1000 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
42 Γυφτακη Ευδοκια 1000 GRE ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ
43 Δημογιαννης Γεωργιος 1000 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
44 Κομνηνου Ερρικα 1000 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
45 Κουρογλου Γεωργιος 1000 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
46 Κουρογλου Κωνσταντινος 1000 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
47 Κριτσας Βασιλειος 1000 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
48 Λουκας Κωνσταντινος 1000 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
49 Λουκας Χρηστος 1000 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
50 Μπαλης Γεωργιος 1000 GRE ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ
51 Μπανια Αγγελικη 1000 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
52 Μπανια Ελενη 1000 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
53 Μπουρμπουλα Κωνσταντινα 1000 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
54 Παπανικολαου Χαραλαμπος 1000 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
55 Παπασπυροπουλου Κωνσταντινα 1000 GRE ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ
56 Σακελλαριδης Αθανασιος 1000 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
57 Σμπουκη Χαρα 1000 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
58 Σταϊκος Αγγελος 1000 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
59 Σταϊκος Δημητριος 1000 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
60 Σταϊκος Παναγιωτης 1000 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
61 Τσουκαλα Γεωργια 1000 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
62 Φουντα Αναστασια 1000 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
63 Φουντας Βασιλειος 1000 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
64 Φουντας Ιωαννης 1000 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
65 Χαραλαμποπουλος Νικολαος 1000 GRE ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
 

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

2ο Τουρνουά Μπλιτς "Lepanto" - Ναυμαχία Ναυπάκτου 1571                              
                                                           
Table/starting rank after round 7                                                  
                                                           
SNo. Name   Rtg Typ 1.Rd. 2.Rd. 3.Rd. 4.Rd. 5.Rd. 6.Rd. 7.Rd. Pts BH. SB vict
1 Γ. Καραμαλης   2025   33 w 1 18 b 1 9 w 1 5 b ½ 2 w 0 6 b 1 14 w 1 30½ 23,25 5
2 Σ. Τσαγγαρης   1900   34 b 1 19 w 1 11 b ½ 38 w 1 1 b 1 3 w 1 4 w 1 29½ 29,50 6
3 Α. Σπηλιοπουλος   1865   35 w 1 20 b 1 10 w 1 7 b 1 4 w 0 2 b 0 22 w 1 5 30½ 21,00 5
4 Π. Μασουρος   1850   36 b 1 21 w 1 15 b 1 29 w 1 3 b 1 5 w 1 2 b 0 6 29½ 26,00 6
5 Γ. Φινοκαλιωτης   1775   37 w 1 23 b 1 14 w 1 1 w ½ 11 b 1 4 b 0 8 w 1 29½ 23,75 5
6 Κ. Σιεμπος   1720   38 b 0 54 w 1 35 b 1 23 w 1 14 b 0 1 w 0 36 b 1 4 23½ 13,00 4
7 Α. Ευστρατιου F 1660   39 w 1 24 b 1 17 w 1 3 w 0 15 b 0 26 b 1 20 w 0 4 24 11,50 4
8 Λ. Παναγιωτοπουλος   1625   40 b 1 25 w 1 29 b 0 11 w 0 21 b 1 23 w 1 5 b 0 4 25 13,50 4
9 Η. Γιαννουλης   1570   41 w 1 26 b 1 1 b 0 27 w 1 17 b 1 15 w 1 12 b ½ 27 21,75 5
10 Π. Κατσιγιαννης   1555   42 b 1 27 w 1 3 b 0 31 w 1 29 b 0 56 w 1 17 b 1 5 23 16,00 5
11 Η. Τσαγγαρης   1550   43 w 1 28 b 1 2 w ½ 8 b 1 5 w 0 16 b ½ 29 w 1 5 30 20,25 4
12 M. Cukaj   1540   44 b 1 29 w 0 16 w 1 24 b 1 22 w 1 28 b 1 9 w ½ 26½ 20,75 5
13 Ν. Μαρκος   1530   45 w 1 30 b 1 - - - - - - - - - - - - - - - 2 26½ 7,00 2
14 Α. Σταματοπουλος   1520 U12 46 b 1 31 w 1 5 b 0 36 w 1 6 w 1 29 b 1 1 b 0 5 26 18,00 5
15 Ν. Τσακαλος   1465   47 w 1 32 b 1 4 w 0 26 b 1 7 w 1 9 b 0 28 w 0 4 27½ 14,00 4
16 Κ. Βουτσινας   1390   48 b 1 38 w ½ 12 b 0 47 b 1 32 w 1 11 w ½ 19 b 1 5 24½ 17,75 4
17 Α. Τομαρας   1365   49 w 1 65 b 1 7 b 0 56 w 1 9 w 0 24 b 1 10 w 0 4 23 10,50 4
18 Ν. Κανελλης   1360   50 b 1 1 w 0 38 b 0 46 w 1 34 b 1 27 w 0 40 b 1 4 23½ 14,00 4
19 Μ. Πατουχα F 1335   51 w 1 2 b 0 37 w 1 28 b 0 35 w 1 41 b 1 16 w 0 4 27½ 14,00 4
20 Γ. Λυμπερης   1200 U16 52 b 1 3 w 0 36 b 0 48 w 1 40 b 1 63 w 1 7 b 1 5 21½ 14,50 5
21 Γ. Σταματοπουλος   1155 U10 53 w 1 4 b 0 41 w 1 32 b ½ 8 w 0 38 b 1 27 b 1 25 15,50 4
22 Γ. Στεφανατος   1155 U10 54 b 0 48 w 1 40 b 1 63 w 1 12 b 0 31 w 1 3 b 0 4 24 12,50 4
23 Δ. Ζαπαντες   1070 U12 55 w 1 5 w 0 42 b 1 6 b 0 37 w 1 8 b 0 41 w 0 3 23½ 7,00 3
24 Μ. Κοντης   1025 U10 56 b 1 7 w 0 45 b 1 12 w 0 36 b 1 17 w 0 46 b 0 3 24½ 10,00 3
25 Ι. Σταματοπουλος   1025 U8 57 w 1 8 b 0 47 w 0 51 b 1 41 w 0 53 b 1 37 w 0 3 21 8,00 3
26 Π. Ζαπαντες   1020 U8 58 b 1 9 w 0 46 b 1 15 w 0 45 b 1 7 w 0 54 b 0 3 25½ 10,00 3
27 Κ. Καλυβα F 1020 U8 59 w 1 10 b 0 51 w 1 9 b 0 47 w 1 18 b 1 21 w 0 4 25 12,00 4
28 Ν. Κοτροτσος   1020 U14 60 b 1 11 w 0 54 b 1 19 w 1 38 b 1 12 w 0 15 b 1 5 25½ 17,50 5
29 S. Miraka   1005   61 w 1 12 b 1 8 w 1 4 b 0 10 w 1 14 w 0 11 b 0 4 30½ 17,00 4
30 Ι. Μαυρομυτης   1005 U8 62 b 1 13 w 0 56 b 0 50 w 1 63 b 0 46 w 0 38 w 1 3 20½ 7,50 3
31 Ε. Παπανικολαου   1005 U16 63 w 1 14 b 0 65 w 1 10 b 0 64 w 1 22 b 0 45 w 0 3 24 8,00 3
32 Α. Πραπα F 1005 U12 64 b 1 15 w 0 60 b 1 21 w ½ 16 b 0 54 w ½ 56 b 1 4 23½ 12,25 3
33 Κ. Πραπας   1005 U10 1 b 0 49 w 1 63 b 0 54 w ½ 56 b 0 58 w ½ 53 b 0 2 21 5,00 1
34 Α. Ρουγκαλα F 1005 U12 2 w 0 51 b 0 59 w 1 53 b 1 18 w 0 47 b 1 60 w 1 4 22½ 11,00 4
35 Ν. Ρουγκαλας   1005 U8 3 b 0 50 w 1 6 w 0 57 b 1 19 b 0 48 w 1 63 b 0 3 22½ 8,00 3
36 Ι. Σμπουκης   1005 U14 4 w 0 53 b 1 20 w 1 14 b 0 24 w 0 51 b 1 6 w 0 3 26 11,00 3
37 Β. Τσακαλος   1005 U14 5 b 0 52 w 1 19 b 0 60 w 1 23 b 0 50 w 1 25 b 1 4 21½ 10,00 4
38 V. Stojanovic   1000   6 w 1 16 b ½ 18 w 1 2 b 0 28 w 0 21 w 0 30 b 0 29 10,50 2
39 Γ. Βασιλοπουλος   1000 U8 7 b 0 56 w 0 58 b ½ 43 w 1 54 b 0 60 w 0 61 b 0 18½ 2,50 1
40 Ι. Βασιλοπουλος   1000 U10 8 w 0 55 b 1 22 w 0 59 b 1 20 w 0 57 b 1 18 w 0 3 21 5,00 3
41 Ν. Γουλας   1000   9 b 0 58 w 1 21 b 0 62 w 1 25 b 1 19 w 0 23 b 1 4 22 10,00 4
42 Ε. Γυφτακη F 1000   10 w 0 57 b 1 23 w 0 64 b 0 53 w 0 59 b 0 43 b 1 2 17 3,50 2
43 Γ. Δημογιαννης   1000 U8 11 b 0 60 w 0 62 b 0 39 b 0 55 w 1 61 b ½ 42 w 0 16 2,25 1
44 Ε. Κομνηνου F 1000 U10 12 w 0 59 b 0 53 w 0 55 b 1 57 w 0 65 b 0 52 w 0 1 16 1,00 1
45 Γ. Κουρογλου   1000   13 b 0 62 w 1 24 w 0 65 b 1 26 w 0 64 b 1 31 b 1 4 18 9,50 4
46 Κ. Κουρογλου   1000 U10 14 w 0 61 b 1 26 w 0 18 b 0 59 w 1 30 b 1 24 w 1 4 20½ 10,50 4
47 Β. Κριτσας   1000 U10 15 b 0 64 w 1 25 b 1 16 w 0 27 b 0 34 w 0 57 b 1 3 22 7,00 3
48 Κ. Λουκας   1000 U14 16 w 0 22 b 0 55 w 1 20 b 0 61 w 1 35 b 0 59 w 1 3 21½ 5,50 3
49 Χ. Λουκας   1000 U16 17 b 0 33 b 0 57 w 0 58 w 1 60 b 0 62 w 1 65 w 0 2 15½ 4,00 2
50 Γ. Μπαλης   1000 S60 18 w 0 35 b 0 61 w 1 30 b 0 65 w 1 37 b 0 64 w 1 3 19 7,00 3
51 Α. Μπανια F 1000 U10 19 b 0 34 w 1 27 b 0 25 w 0 62 b 1 36 w 0 58 b 1 3 20 8,00 3
52 Ε. Μπανια F 1000 U8 20 w 0 37 b 0 64 w 0 61 b 0 58 b 0 55 w 0 44 b 1 1 16½ 1,00 1
53 Κ. Μπουρμπουλα F 1000 U12 21 b 0 36 w 0 44 b 1 34 w 0 42 b 1 25 w 0 33 w 1 3 18½ 5,00 3
54 Χ. Παπανικολαου   1000 U12 22 w 1 6 b 0 28 w 0 33 b ½ 39 w 1 32 b ½ 26 w 1 4 22 11,50 3
55 Κ. Παπασπυροπουλου F 1000   23 b 0 40 w 0 48 b 0 44 w 0 43 b 0 52 b 1 62 w 0 1 13½ 1,00 1
56 Α. Σακελλαριδης   1000 U10 24 w 0 39 b 1 30 w 1 17 b 0 33 w 1 10 b 0 32 w 0 3 21 6,50 3
57 Χ. Σμπουκη F 1000 U8 25 b 0 42 w 0 49 b 1 35 w 0 44 b 1 40 w 0 47 w 0 2 16 3,00 2
58 Α. Σταϊκος   1000 U10 26 w 0 41 b 0 39 w ½ 49 b 0 52 w 1 33 b ½ 51 w 0 2 15½ 2,75 1
59 Δ. Σταϊκος   1000 U14 27 b 0 44 w 1 34 b 0 40 w 0 46 b 0 42 w 1 48 b 0 2 20 3,00 2
60 Π. Σταϊκος   1000 U10 28 w 0 43 b 1 32 w 0 37 b 0 49 w 1 39 b 1 34 b 0 3 20½ 5,00 3
61 Γ. Τσουκαλα F 1000 U12 29 b 0 46 w 0 50 b 0 52 w 1 48 b 0 43 w ½ 39 w 1 17 3,25 2
62 Φουντα F 1000 U12 30 w 0 45 b 0 43 w 1 41 b 0 51 w 0 49 b 0 55 b 1 2 17½ 2,50 2
63 Β. Φουντας   1000 U14 31 b 0 - - 1 33 w 1 22 b 0 30 w 1 20 b 0 35 w 1 4 21½ 11,50 3
64 Ι. Φουντας   1000   32 w 0 47 b 0 52 b 1 42 w 1 31 b 0 45 w 0 50 b 0 2 19 3,00 2
65 Ν. Χαραλαμποπουλος   1000 U14 - - 1 17 w 0 31 b 0 45 w 0 50