ΝΕΑ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ
ΠΟΙΚΙΛΑ
ΙΣΤΟΡΙΑ
Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα 27-29 Απριλίου 2013
Επίσημη ιστοσελίδα
Συμμετοχές ΕΣΣΠ
Σχολικό Πρωτάθλημα ΕΣΣΠ
φωτο
 
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
27 Απριλίου
ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΠΟΛΗ ΘΕΣΗ
142ο ΑΘΗΝΩΝ Αθήνα 1
ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡ. ΠΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 2
2ο ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Ναύπακτος 3

ΓΥΜΝΑΣΙΑ

   
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ Αθήνα 1
2ο ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Θεσσαλονίκη 2
ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΠΑΤΡΩΝ Πάτρα 3

ΛΥΚΕΙΑ

   
ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Αθήνα 1
1ο ΧΟΛΑΡΓΟΥ Αθήνα 2
3ο ΧΑΝΙΩΝ Χανιά 3
ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΧΡΥΣΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ
28-29 Απριλίου
ΟΝΟΜΑ ΜΑΘΗΤΗ ΤΑΞΗ ΠΟΛΗ ΠΟΝΤΟΙ
ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΗΠΙΑ Αθήνα 9
ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α' ΔΗΜ Χανιά 8
ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Β' ΔΗΜ Χανιά 8
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ' ΔΗΜ Αθήνα 8,5
ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δ' ΔΗΜ Αθήνα 7,5
ΚΑΡΟΥΣΟΣ-ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ Ν. Ε' ΔΗΜ Αθήνα 7,5
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΤ' ΔΗΜ Θεσσαλονίκη 8,5
ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Α' ΓΥΜ Καβάλα 7,5
ΤΣΙΡΟΣ ΦΡΑΓΚ.-ΒΛΑΣΙΟΣ Β' ΓΥΜ Αθήνα 8
ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ-ΑΡΔΙΤΗΣ ΣΤ. Γ' ΓΥΜ Αθήνα 8
ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΚΕΙΑ Αθήνα 8

ΟΝΟΜΑ ΜΑΘΗΤΡΙΑΣ

     
ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΝΗΠΙΑ Χανιά 6
ΚΑΝΤΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑΜΥΡΤΩ Α' ΔΗΜ Χανιά 7
ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Β' ΔΗΜ Χανιά 7,5
ΚΟΥΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ Γ' ΔΗΜ Αθήνα 6
ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΥ ΑΘΑΝ-ΠΑΝΑΓ Δ' ΔΗΜ Αθήνα 6,5
ΜΠΑΣΤΙΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Ε' ΔΗΜ Αθήνα 6,5
ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΑΝΘΗΜΑΡΙΑ ΣΤ' ΔΗΜ Χανιά 6
ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Α' ΓΥΜ Καβάλα 7,5
ΚΟΚΚΟΤΑ ΕΛΕΝΗ Β' ΓΥΜ Αθήνα 5,5
ΣΑΛΑΧΙΔΗ ΡΕΒΕΚΑ Γ' ΓΥΜ Αθήνα 5
ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΛΥΚΕΙΑ Χανιά 6

ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΕΣΣΠ

ΟΝΟΜΑ ΜΑΘΗΤΡΙΑΣ

ΤΑΞΗ ΠΟΛΗ Π. ΜΕΤΑΛΛΙΟ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ ΝΗΠΙΑ Πύργος 5 Χάλκινο
ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Α' ΔΗΜ Αργοστόλι 5,5 Χάλκινο
ΜΠΑΝΙΑ       ΕΛΕΝΗ Δ' ΔΗΜ Ναύπακτος 5,5 Αργυρό
ΚΑΛΥΒΑ     ΚΥΡΙΑΚΗ Ε' ΔΗΜ Πάτρα 5,5 Αργυρό
 

 29.04.2013 

Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα

Αθήνα και Χανιά σάρωσαν τα χρυσά μετάλια στο Ατομικό

2 αργυρά και 2 χάλκινα τα κορίτσια της ΕΣΣΠ

Από 22 συνολικώς χρυσά μετάλλια η Αθήνα κατέκτησε τα 12 και τα Χανιά τα 7!

Η Σταυρούλα Τσολακίδου από την Καβάλα, είναι η μόνη κοπέλλα που αναδείχθηκε νικήτρια σε αγόρια και κορίτσια ταυτοχρόνως

Οι κοπέλλες της ΕΣΣΠ (βλ. ανωτέρω πίνακα) κατέκτησαν 4 μετάλλια ( 2 αργυρά και 2 χάλκινα). Από τα αγόρια που δεν κέρδισαν μετάλλιο, θέσεις μέσα στην δεκάδα πήραν:

ΜΑΘΗΤΗΣ ΤΑΞΗ ΘΕΣΗ
Μαλαταράς Γεράσιμος Δ Δημ
Τριάντος Κωνσταντίνος Ε Δημ
Ανδρουτσόπουλος-Αγιώτατος Βασίλειος-Γεώργιος ΣΤ Δημ
Σταματόπουλος Απόστολος Γ Γυμν
Κόμητας Σπυρίδων Λύκεια
 

 27.04.2013 

Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα

142ο Αθηνών, Παιδαγωγική Πρωτοπορία & Λεόντειος οι νικητές του Ομαδικού

Χάλκινα μετάλλια για Πρότυπο Πειραματικό Πατρών & 2ο Ναυπάκτου

Τριά χρυσά μετάλλια και ένα αργυρό για την Αθήνα, δύο αργυρά για την Θεσσαλονίκη και από ένα χάλκινο για Πάτρα, Χανιά και Ναύπακτο, είναι ο απολογισμός του Πανελλήνιου Ομαδικού Σχολικού Πρωταθλήματος που διεξήχθη σήμερα στην Ερέτρια.

Εκτός από το Πρότυπο Πειραματικό Γυμνάσιο Πατρών και το 2ο Δημοτικό Ναυπάκτου, καλή εμφάνιση πραγματοποίησε από τα Σχολεία της ΕΣΣΠ και το Αρσάκειο Δημοτικό Πατρών που κατέλαβε την 5η θέση.

Αύριο και μεθαύριο 900 μαθητές και μαθήτριες από όλη την Ελλάδα ρίχνονται στη μάχη των μεταλλίων για το Πανελλήνιο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα

 

 16.04.2013 

Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα

Ρεκόρ δηλώσεων

Δεκτές οι συμμετοχές της ΕΣΣΠ

Κοντά στους 900 είναι οι μαθητές και μαθήτριες που δήλωσαν συμμετοχή στα Πανελλήνια Σχολικά της Ερέτριας.

Οι υπεράριθμες δηλώσεις της ΕΣΣΠ έγιναν αποδεκτές από την Ομοσπονδία. Έτσι ρεκόρ συμμετοχών γίνεται και από την Δυτική Ελλάδα, αφού ο 1 στους 8-9 συμμετέχοντες είναι "ΕΣΣΠίτης".

Υπενθυμίζεται ότι όσοι θέλουν να πάνε με Λεωφορείο μπορούν να το δηλώσουν στο email: sxolikaessp2013@gmail.com

Η τιμή κατ' άτομο, με πλήρες το λεωφορείο θα είναι περίπου 12 ευρώ

 

 12.04.2013 

Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα

Οι συμμετοχές της ΕΣΣΠ

Οι δηλώσεις για Λεωφορείο

101 μαθητές και μαθήτριες δήλωσαν συμμετοχή από την Δυτική Ελλάδα για τα Πανελλήνια της Ερέτριας. Επειδή οι 12 είναι υπεράριθμοι η Ομοσπονδία θα απαντήσει την Δευτέρα εάν θα τους κάνει αποδεκτούς. Επίσης και το Αρσάκειο Γυμνάσιο Πατρών θα περιμένει έως την Δευτέρα την απόφαση της ΕΣΟ.

Συνολικώς δήλωσαν στο Ομαδικό Πρωτάθλημα, 5 Δημοτικά, 4 Γυμνάσια και 1 Λύκειο. 2 μαθητές θα αγωνιστούν στο Ανοικτό Πρωτάθλημα

Οι υπεράριθμοι μαθητές/τριες είναι σημειωμένοι με αστερίσκο

Όσοι θέλουν να πάνε με Λεωφορείο να δηλώσουν στο email: sxolikaessp2013@gmail.com   το όνομα του συμμετάσχοντα μαθητή και τον συνολικό αριθμό των ατόμων που θα χρησιμοποιήσουν το πούλμαν.

Η τιμή για κάθε άτομο, εφ' όσον το λεωφορείο γεμίσει θα είναι 12 ευρώ περίπου

 
 

ΕΣΣΠ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ


 

ΑΡΣΑΚΕΙΟ

ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΟΛΟΜΟΝΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΑΓΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΛΑΪΑ

ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΜΕΛΙΝΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ


 

2ο ΝΑΥΠΆΚΤΟΥ

ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΡΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΡΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΠΑΝΙΑ ΕΛΕΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ


 

3ο ΠΑΤΡΩΝ

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΜΑΛΑΤΑΡΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΜΑΛΑΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΑΡΕΛΑ ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ


 

50ο ΠΑΤΡΩΝ

ΔΙΠΛΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ

ΦΕΡΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΔΙΠΛΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ


 

ΡΙΟΥ

ΝΤΑΛΑΧΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΔΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΤΑΛΑΧΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΔΑΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ-ΕΛΕΝΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ


 

ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΠΑΤΡΩΝ

Α ΟΜΑΔΑ

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ

ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ-ΑΓΙΩΤΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ


 

ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΠΑΤΡΩΝ

Β ΟΜΑΔΑ

ΛΙΟΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΕΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ


 

16ο ΠΑΤΡΩΝ

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΣ

ΜΠΟΥΡΚΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΔΙΠΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΛΕΥΡΙΤΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ


 

ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ*

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ*

ΣΑΜΟΥΤ ΜΠΑΤΙΣΤΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ*

ΦΛΙΣΚΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ*

ΚΟΛΟΜΟΝΔΟΥ ΖΩΓΡΑΦΙΑ*

ΛΥΚΕΙΟ


 

1ο ΓΕΛ ΝΑΥΠΆΚΤΟΥ

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΦΟΥΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΡΙΒΑ ΣΠΥΡΕΤΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΤΟΜΙΚΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ

ΜΠΕΒΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ

ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Α ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΦΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΜΠΟΜΠΟΤΣΙΑΡΗ ΑΘΗΝΑ

Α ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΝΤΑΛΑΧΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - Ομαδικό

Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΠΕΤΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ

Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΜΑΛΑΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Ομαδικό

Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ*

Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ*

Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ*

Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΑΜΟΡΟΥΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ*

Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ*

Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΚΟΛΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΜΠΕΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΦΕΡΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ

Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΑΔΑΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ-ΕΛΕΝΗ - Ομαδικό

Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΖΑΡΟΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ*

Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΒΟΥΡΓΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ*

Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΜΑΛΑΤΑΡΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΛΑΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΜΠΑΝΙΑ ΕΛΕΝΗ

Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΒΑΓΕΝΑ ΑΝΝΑ-ΘΑΛΕΙΑ

Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΑΔΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Ομαδικό

Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΚΡΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Ομαδικό

Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΔΙΠΛΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ - Ομαδικό

Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΖΑΠΑΝΤΕΣ ΠΑΥΛΟΣ

Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ

Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΚΑΛΥΒΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - Ομαδικό

Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΜΕΛΙΝΑ - Ομαδικό

Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - Ομαδικό

Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΚΟΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ*

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ ΒΑΣ.-Γ.

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΚΟΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΔΗΜΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΒΑΖΟΥΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΛΑΖΗ ΝΙΚΗ

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - Ομαδικό

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΔΙΠΛΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ - Ομαδικό

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - Ομαδικό

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΜΑΓΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΛΑΪΑ - Ομαδικό

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΚΟΛΟΜΟΝΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ομαδικό

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - Ομαδικό

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΚΑΡΕΛΑ ΜΑΡΙΑ - Ομαδικό

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ - Ομαδικό

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΚΡΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ομαδικό

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΝΤΑΛΑΧΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Ομαδικό

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΒΑΓΕΝΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ*

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΥΜΠΕΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΜΠΟΥΡΚΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΚΡΑΒΑΡΗΣ ΚΟΣΜΑΣ

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΤΟΥ ΝΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΔΙΠΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Ομαδικό

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΠΛΕΥΡΙΤΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ - Ομαδικό

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - Ομαδικό

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΜΠΑΝΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ*

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ*

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΣΑΜΟΥΤ ΜΠΑΤΙΣΤΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - Ομαδικό*

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - Ομαδικό*

Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΣ

Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΖΑΠΑΝΤΕΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΠΡΑΠΑ ΑΝΘΙΑ

Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ - Ομαδικό

Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΠΕΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Ομαδικό

Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΦΛΙΣΚΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - Ομαδικό*

Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΚΟΛΟΜΟΝΔΟΥ ΖΩΓΡΑΦΙΑ - Ομαδικό*

Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΤΡΙΜΠΟΥΖΑ ΜΥΡΤΩ

Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ - Ομαδικό

Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΛΙΟΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - Ομαδικό

Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ-ΑΓΙΩΤΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ - Ομαδικό

Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΤΖΟΥΡΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ*

ΛΥΚΕΙΑ

ΚΟΜΗΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΛΥΚΕΙΑ

ΤΖΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΥΚΕΙΑ

ΒΑΖΟΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΛΥΚΕΙΑ

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Ομαδικό

ΛΥΚΕΙΑ

ΣΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Ομαδικό

ΛΥΚΕΙΑ

ΦΟΥΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ομαδικό

ΛΥΚΕΙΑ

ΔΡΙΒΑ ΣΠΥΡΕΤΑ - Ομαδικό

ΛΥΚΕΙΑ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΗΣ-ΗΛΙΑΣ*

ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

 
 
ΔΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΑ
ΕΓΓΡΑΦΕΣ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΕΣ